דני ג'יפ  
דני ג'יפ
050-5503717
אין פקס

צור קשר עם בית העסק

טיולי טבע איכותיים: ימי גיבוש למקומות עבודה, ארועים משפחתיים בחיק הטבע, רומנטיקה לזוגות מתרגשים, משחקים והפעלות בטבע, שילוב טיולי ג'יפים וסוסים ביום ובלילה, משימות ניווט והתמצאות בשטח, ארוחות מגוונות ועשירות בשלל אפשרויות.

דני ג'יפ יקח את המטיילים לטיול ג’יפים משפחתי וחוויתי בגלבוע בגליל ובעמקים, למשפחות שאין להם ג’יפ ומחפשות חוויה מסוג שונה.

טיול מקסים בג’יפ שטח המתאים לכל הגילאים,  מבוגרים וילדים. עד 7-8 מקומות ישיבה בג’יפ

אני אדם אשר הטבע זורם בעורקיו, הטבע נמצא אצלי בלב ובנשמה ולכן אני מאמין, כי אין כמו טיול ג’יפים חווייתי לקירוב בין נפשות.

בנופיה עוצרי הנשימה של ארץ ישראל מגוון ההפעלות, האטרקציות והפעילויות מקרבים בין המטיילים וסוחפים את כולם לאווירת ה”יחד” ולתחושת אופוריה במהלך הטיול וגם לאחריו.

כל אדם הוא עולם ומלואו וכל קבוצת אנשים זקוקה לחוויה אחרת, חוויה ייחודית למשפחות, חוויה ייחודית לפנויים ולפנויות וחוויה ייחודית לחברים שרוצים לבלות זמן איכות יחדיו.

אחרי שנים רבות בתחום, אני מזהה  את הצרכים והרצונות של המטיילים, מה נעשהלאן נסע, כיצד ניצור אווירה טובה, אווירת צחוק, שטות וחוויה או לחליפין,אווירה אינטימית לקירוב לבבות.

אני מזמין אותכם להצטרף אלי לטיולי הטבע , ללמוד ולהכיר את ארצנו היפה מזוויות אחרותלהרגיש את הטבע במלוא עוצמתו, ולחוות את חווית השטח באווירה מאתגרת וייחודית

ליחצו כאן לראות כתבה על דני ג’יפ – שיר אהבה בצפון

מצגת הוקרה ממטיילים שטיילו עם דני בטיולים ובשביל ישראל.

וערוץ היוטיוב:  http://www.youtube.com/user/Danyjeeptours